הגשת אירוע

מה הזיכרון הראשון שלכם מאייקון?

פסטיבל אייקון כבר לא צעיר, עברנו הרבה דברים יחד איתכם (מישהו זוכר את התור לאירוע החתימות של אורסון סקוט קארד, שהגיע עד שערי האשכול), אבל הזיכרון של כל אחד מאיתנו הוא אחר. חלקנו זוכרים את המשחקים ששיחקנו בעירוני, אחרים את הפקות המקור, או שמא את יריד הדוכנים וההכרות עם אנשים חדשים שהפכו לחברינו בלב ובנפש. איך אתם זוכרים אותו?

פסטיבל "אייקון 2019: זיכרונות" מזמין אתכם להגיש הרצאות, משחקי תפקידים, סדנאות, פאנלים, שעשועונים וכל רעיון אחר שעולה על דעתכם בנושא הפסטיבל ובנושאים נוספים הקשורים ליצירה ספקולטיבית ומשחקי תפקידים. רוצים להרצות על מחיקת זיכרונות בסרטי מדע בדיוני? להריץ משחק תפקידים של חזרה בזמן לתיקון טעות מילדותכם? ואולי שעשועון על הסדרות שהיינו רוצים לשכוח, או פאנל על זיכרונות כמניע עלילתי וסדנה ליצירת הגיגית כמעט כמעט אמיתית! הדוגמאות רבות ומגוונות.

נזכיר לכם גם שהשנה מגיע לפסטיבל אורח כבוד, סופר הפנטזיה המוערך ועטור הפרסים ברנדון סנדרסון, מחבר סדרת ספרי "הערפילאים" ומרחב הקוסמיר, וזה שהשלים את "מחזור כישור הזמן" אחרי לכתו של רוברט ג'ורדן. לצד האירועים שיוקדשו לו נקדיש סדרת אירועים לכבוד יוצר הקומיקס והקולנוע סטן לי, שהלך השנה לעולמו, וגם נחזור ברצועת "כך היינו" אל המדע הבדיוני והפנטזיה של פעם, שיטות משחק ותיקות וכל הדברים הישנים והטובים ההם שאולי הספקנו כבר לשכוח.

אתם מוזמנים להגיש תכנים לפסטיבל אייקון 2019: זיכרונות בקישור הבא: https://events.iconfestival.org.il.  ההגשה תתאפשר עד מוצאי שבת, 15 ביוני, בחצות.

אם נתקלתם בבעיה במהלך הגשת התוכן, או אם יש לכם שאלות שנוגעות להגשות, אנא פנו אלינו לכתובת content@iconfestival.org.il.

גם השנה אתם מוזמנים להיעזר בכתובת המייל הייעודית ideas@iconfestival.org.il, במטרה לקבל עזרה לחדד רעיונות מפוזרים ולגבש אותם להצעה קונקרטית. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונשתדל להגיע ביחד לרעיון מנצח. ההתייעצות אינה מחייבת את הפסטיבל לקבל את האירוע שלכם, אבל תסייע לכם לגבש אותו טוב יותר מראש.

לכניסה למערכת הגשת האירועים