סגל הפסטיבל

סגל פסטיבל אייקון 2019:

תומר שלו מנהל הפסטיבל
טל גולדמן מנהל ההפקה
ג'וש ישר ע. מנהל ההפקה
ענת קרסילשצ'יקוב מנהלת התוכן
איתי שטורם אחראי בטיחות
נעמה פרידמן אחראית מנהלה
ניב חיים ע. מנהלה
פז ניומן מנהל הכספים
רמי שלהבת עורך תוכן
גלי אחיטוב ע. עורך תוכן
אדוה שושן מנהלת גיוס תוכן עיוני
נדב אלמוג א. תוכן ספרות;

עורך תוכן באנגלית

דניאל רז-רוטשילד א. תוכן קומיקס
עפר מתוקי א. תוכן אקדמי
הילה פלג א. תוכן קולנוע וטלוויזיה
תמר קיס פפו א. תוכן לילדים ונוער
אורי מרקוביץ' א. תוכן אנימה ומנגה
הדס נבנצל מחווה לסטן לי
הלה הראל א. סדנאות
ערן מולוט גיוס הרצאות משחקים
מאי רוקח מנהלת תחרות התחפושות
ניקול נוסוביצקי ע. מנהלת תחרות התחפושות
אדוה פפו מנהלת גיוס תוכן משחקים
חגי גומפרט ע. מנהלת צוות גיוס תוכן משחקים
דמיאן הופמן גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
גלעד גרינברג גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
טל קארו גיוס תוכן זירה
ברי דניאל אושרי גיוס תוכן זירה
איתן הרמן גיוס תוכן זירה
להב ברק גיוס תוכן מיניאטורות
גיא מרקמן ע. גיוס תוכן מיניאטורות
סילביה טמבורו מנהלת צוות פיילוטים
ירון ברודסקי ע. מנהלת צוות פיילוטים
נמרוד נקדימון צוות פיילוטים
תמר פאר צוות פיילוטים
אנה בילצקי סורג'ון צוות פיילוטים
דידי חנוך א. אורח הכבוד
דניאלה הראל צוות אורח הכבוד
מרינה ברלין צוות אורח הכבוד
יעל זבולונוב מנהלת הפקת תוכן
קסם ברקוביץ' ע. הפקת תוכן
אדוה שושן ע. הפקת תוכן
אדוה פפו צוות הפקת תוכן
איל רזניק צוות הפקת תוכן
גלעד גרינברג א. השקות וטקסים
ליאור קליין שטרן א. הפקות מקור
עומר שרון מנהל מתחם ארטמיס
הדס סלוין צוות הפקת תוכן
לילך גלבוע צוות הפקת תוכן
מעין שיר צוות הפקת תוכן
עמרי גרופר צוות הפקת תוכן
רביד אבן לחץ ארמיאץ' צוות הפקת תוכן
רוני מורחיים צוות הפקת תוכן
תומר שושן צוות הפקת תוכן
תמר קליר צוות הפקת תוכן
עדי בראון צוות הפקת תוכן
אור ענבר צוות הפקת תוכן
אלמוג כהן צוות הפקת תוכן
חננאל לבנה צוות הפקת תוכן
סיון קוטיק צוות הפקת תוכן
עינת סיטרון צוות הפקת תוכן
מאי רוקח הפקת תוכן קוספליי
ניקול נוסוביצקי הפקת תוכן קוספליי
נימרוד סקאל מנהל השיווק
גדי עברון א. חסויות
הילה אלוני מנהלת יחסי ציבור וקשרי עיתונות
נדב ברוכיאל ע. מנהלת יחסי ציבור וקשרי עיתונות
רוני קרופניק א. רשתות חברתיות
דניאל רז'בק מנהל יריד הדוכנים
ירון ברודסקי ע. מנהל יריד הדוכנים
קרן רובי צוות יריד הדוכנים
אלעד ז'ידקוב צוות יריד הדוכנים
אמונה פלח צוות יריד הדוכנים
שיראיימי יצחק צוות יריד הדוכנים
אלון כרמי א. קמפיין וידאו
נועה זואי לוין מנהלת צוות התיעוד
גיא קובל מנהל הלוגיסטיקה
אלון לוי סגן מנהל הלוגיסטיקה
איוקי איתן צוות לוגיסטיקה
ניצן הלפרין צוות לוגיסטיקה
ברק רוזנפלד ע. לוגיסטיקה ומנהל הקמה ופירוק
יובל אלדמע תשובה צוות הקמה ופירוק
אור דולב צוות הקמה ופירוק
אלה דרייהר מנהלת המרכז הלוגיסטי
בני קופצ'ינסקי ע. מנהלת המרכז הלוגיסטי
תמר פאר אחמ"שית
נעם שוורץ אחמ"שית
אפריל אלימלך אחמ"שית
יואב קוסטינר אחמ"ש
טל קארו א. מתחם זירה
ברי דניאל אושרי צוות זירה
איתן הרמן צוות זירה
ירדן ון בירן א. שמירת חפצים
אוריאל אלה גרנט ע. שמירת חפצים
דותן צור אחראי הובלות
חאלד דגרה מנהל צוות תמיכה טכנית
רועי ריפס צוות תמיכה טכנית
נגה זבולון צוות תמיכה טכנית
להב ברק א. מתחם מיניאטורות
גיא מרקמן צוות מתחם מיניאטורות
נמרוד נקדימון צוות מתחם מיניאטורות
זברה אגפונצ'ב מנהלת הפונדק
פלג נתן צוות הפונדק
מאשה לופן צוות הפונדק
שונית משיח מנהלת צוות לילה
ניב עקיבא צוות לילה
אופיר וינשטיין צוות לילה
ברק חי אפרתי צוות לילה
יובל צבעוני צוות לילה
תמר קיס פפו א. הוביטון
יובל וגנר מנהל מתחם משחקי לוח
ליאור רמתי ע. מנהל מתחם משחקי לוח
מיקה וינר צוות מתחם משחקי לוח
שרון הדס צוות מתחם משחקי לוח
ליל שינדלר אחראית נגישות
מיכלי ברן צוות נגישות
מורן פרידמן צוות נגישות
חרות ישלח מנהלת המכירות והשירות
נטע טרופ מנהלת הקופות
מיכאל גנקין ע. מנהלת הקופות
אליה הורן ע. מנהלת הקופות
נעמה בן עמי סכונפילד אחראית משמרת קופות
סתו גרסטל אחראית משמרת קופות
חן דאי אחראית משמרת קופות
מעין אלקן הלמן אחראית משמרת קופות
בר צזנה אחראית משמרת קופות
טל רביץ מנהלת מתחם יד שנייה
ניב גבצו ע. מנהלת מתחם יד שנייה
מיכלי שני אחמ"שית יד שנייה
בר ביאליק אחמ"שית יד שנייה
עמרי כהן אחמ"ש יד שנייה
שהם זפל אחמ"שית יד שנייה
נועה רון אחמ"שית יד שנייה
תמיר רויטמן אחמ"ש יד שנייה
אייל קוטנר מנהל המודיעין
בר פישביין צוות המודיעין
אסיה ברוך צוות המודיעין
מאיה רקח א. דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה
ארז בר-טוב ע. דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה
ניתאי דואק מנהל כוח האדם
אלעד אייזן צוות כוח אדם
מתן בן אשר צוות כוח אדם
שקד אמיר צוות כוח אדם
דרור רייף צוות כוח אדם
הדר הורן צוות כוח אדם
ענבר שיפרין צוות כוח אדם
עדן הר-דגן צוות כוח אדם
אלי בויום מנהל תשתיות מחשוב
גליה בהט ע. מנהל תשתיות מחשוב
שיר שטייניץ צוות מחשוב
דוד בהט צוות אפליקציית אייקון
טל ספן צוות אפליקציית אייקון
עינת סיטרון תמיכה במערכת הכרטיסים
דמיאן הופמן תמיכה במערכת הכרטיסים
לידן גבל מנהלת תחום העיצוב הגרפי
לי ציפקין ארט דירקטור
ברק ברודו מעצב גרפי
אסנת קדמי מעצבת גרפית
איתמר ריינר מעצב גרפי
איגור ארמיאץ' מאייר
תומר שושן מנהל ההקרנה
ברק איטקין ע. מנהל ההקרנה
דשה ביצ'נקו ע. מנהל ההקרנה
אלעד נוי סגל מקרינים
גל בליברג סגל מקרינים
רוני קרופניק סגל מקרינים
תומר מיכאל סגל מקרינים
ירון איטקין סגל מקרינים
רעות רוזה סגל מקרינים
רועי גרוסמן סגל מקרינים
גיל ניומן סגל מקרינים
מעיין רתם סגל מקרינים
נעם אלטר סגל מקרינים
נעם פלאם ברטוב סגל מקרינים
אופק ויסמן סגל מקרינים
יובל הרדוף סגל מקרינים
סיה רם שצ'ופק סגל מקרינים
דני פייגלמן סגל מקרינים
תומר דוד סגל מקרינים
עדי כתב סגל מקרינים
דורון שניידרוב סגל מקרינים
יערה קיס פפו סגל מקרינים
ליאת שחר קשתן צוות למניעת הטרדות מיניות
רותם ברוכין צוות למניעת הטרדות מיניות
זיו ויטיס צוות למניעת הטרדות מיניות
שירי ישועה צוות למניעת הטרדות מיניות
בועז קרני הראל צוות למניעת הטרדות מיניות
עמרי דלאל צוות למניעת הטרדות מיניות